Raport Praca Moc Energia

photoKADR-02Pikto-PASEK_01

RAPORTPRACA MOC ENERGIAW POLSKICH FIRMACH

SZEŚĆ OBSZARÓW, KTÓRE WPŁYWAJĄ

NA EFEKTYWNOŚĆ ORGANIZACJI

2

RAPORT

Oddajemy w Wasze ręce 03 część raportu „PRACA, MOC, ENERGIA W POLSKICH FIRMACH. LIDERZY”. Opracowanie jest efektem kilku miesięcy pracy naszych ekspertów, a zarazem pierwszym tego typu materiałem opublikowanym na naszym rodzimym rynku. Dotychczas, czynniki wpływające na efektywność pracowników i liderów, badane były przez zagranicznych specjalistów w oparciu o dane pochodzące z tamtejszych organizacji. My postanowiliśmy przeprowadzić podobne badanie w Polsce, biorąc pod uwagę specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw w naszym kraju. Skupiliśmy się tu na sześciu obszarach zarządzania energią pracowników: sen i odpoczywanie, ruch, odżywianie, emocje, umysł i cele życiowe.

Opracowany przez nas materiał diagnozuje sposób zarządzania energią i potencjałem własnym pracowników i liderów dużych polskich firm. Jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat stylu ich pracy oraz czynników, które mają wpływ na skuteczność i efektywność całych organizacji.

Chcieliśmy, aby wyniki naszego badania, zostały skomentowane przez czołowych polskich ekspertów, dlatego swoimi przemyśleniami w dwóch pierwszych częściach raportu dzielą się Dyrektorzy i Menedżerowie takich firm jak: Google, ING Bank Śląski, Grupa Żywiec, Dentons, Aon Hewitt, Grupa Pracuj, czy Kinnarps Polska. Ich wypowiedzi zawierają wiele cennych wskazówek oraz odpowiadają na pytanie: Jak przełożyć najnowsze ustalenia fizjologów pracy, neurobiologów i psychologów na środowisko pracy, praktykę biznesową i styl przywództwa?

Udostępniona obecnie 03 część raportu opiera się na autorskiej liście 11 kluczowych czynników, które naszym zdaniem mają największy wpływ na poziom efektywności liderów . Raport obejmuje również diagnozę stylu pracy, w tym sposób zarządzania własną energią, blisko 300 menedżerów z dużych organizacji.

Mamy nadzieję, że opracowane przez naszą firmę raporty staną się nie tylko cennym źródłem wiedzy, ale także inspiracji do wprowadzenia zmian w stylu pracy polskich organizacji. Dla nas są one nie tyle częścią projektu badawczego, co sposobem na realizację naszej misji, by tworzyć nowoczesne, energetyczne i motywujące miejsca pracy, w których styl pracy idzie w parze z naszą biologią. Wszystkie raporty udostępniamy na naszej stronie bezpłatnie.

 

5

PARTNERZY BADANIA

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, Aon Hewitt, Grupa Pracuj oraz Kinnarps Polska. Patronem merytorycznym badania jest Uniwersytet Łódzki.

 

PATRONI MEDIALNI

Harvard Business Review, Personel i Zarządzanie, Personel Plus, HR News, HR Standard, Slow Life Polska, Newsroom TV, Benefit, Business Life Polska oraz BiznesPolska.pl.

 

4

POBIERZ RAPORT

 

Pobierz część 1 raportu: Raport Praca Moc Energia część 1

 

Pobierz część 2 raportu: Raport Praca Moc Energia część 2

 

Pobierz część 3 raportu: Raport Praca Moc Energia. Liderzy

 

JUŻ TERAZ ZGŁOŚ SWOJĄ ORGANIZACJĘ DO DRUGIEJ EDYCJI BADANIA! SPRAWDŹ KORZYŚCI.

Co otrzymuje organizacja?

12LISTĘ czynników, mających pozytywny wpływ na poziom energii pracowników.

10ANALIZĘ przyczyn, mających wpływ na spadki efektywności pracy swoich zespołów.

09UNIKALNĄ WIEDZĘ o biomedycznych czynnikach, mających bezpośredni wpływ na poziom efektywności i zaangażowania oraz jakość pracy.

01ZBIÓR PRAKTYCZNYCH ZASAD, w obszarze m.in. snu, odpoczywania, odżywiania, ruchu, emocji, organizacji pracy etc., dzięki którym firma zwiększy poziom efektywności działania swoich managerów i pracowników.

08WIELE CENNYCH REKOMENDACJI SPECJALISTÓW na temat niskobudżetowych i szybkich do wdrożenia rozwiązań, które podniosą świadomość i wiedzę pracowników w obszarze zwiększania poziomu ich własnej efektywności w miejscu pracy.

11WSPARCIE DORADCZE we wdrażaniu rozwiązań optymalizujących poziom efektywności pracowników.

6

Sprawdź jaka jest PRACA, MOC, ENERGIA w Twojej firmie!

JEŚLI WIDZISZ POTENCJAŁ NA REALIZACJĘ BADANIA W TWOJEJ ORGANIZACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – NAPISZ DO NAS, A MY CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SPOTKAMY: HELLO@HUMANPOWER.PL