Październik 24, 2017 10:29 am

Dzień otwarty Human Power!

Już 12 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się jedyny w tym roku bezpłatny Dzień Otwarty Human Power. Tegoroczne spotkanie dedykujemy przedstawicielom tych organizacji, które rozważają uruchomienie projektów w obszarze zarządzania energią pracowników oraz zwiększania ich efektywności i skuteczności działania.

W pierwszej części spotkania opowiemy o kluczowych postulatach idei zarządzania własną energią oraz zaprezentujemy fragmenty jednego z naszych flagowych programów „Body Power – energia fizyczna”. W drugiej części spotkania zaprezentujemy najnowsze wyniki naszego badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”, jakie zrealizowaliśmy w tym roku w partnerstwie z firmą Aon Hewitt, Kinnarps Polska, Grupą Pracuj oraz Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami. W trakcie spotkania podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie: jak tworzyć nowoczesne, pełne energii organizacje? Sprawdzimy, czy sposób, w jaki funkcjonuje większość pracowników i menadżerów jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość oraz zastanowimy się, na ile organizacje wspierają efektywność pracy swoich zespołów, a na ile je sabotują? 

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie stanie się dla Państwa nie tylko inspirującym i ciekawym doświadczeniem, ale również miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze wdrażania tego typu programów w organizacjach. Według nas, zarządzanie energią pracowników i tworzenie energetycznych, nowoczesnych miejsc pracy, może okazać się jedną z niewielu skutecznych alternatyw, jakie mamy do dyspozycji w świecie bezlitośnie rosnących wymagań. Wierzymy, że zarówno w pracownikach, jak i menedżerach tkwi ogromny potencjał, który – jak pokazują wyniki badania – pozostaje w dalszym ciągu do uwolnienia.

CZAS: 12 stycznia 2018. godz. 9.00-15.00
MIEJSCE: METRUM ¾, Bolero Office Point, ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa

Udział w wydarzeniu jest możliwy jedynie po otrzymaniu zaproszenia wysyłanego przez firmę Human Power. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ustalenia ostatecznej listy uczestników i potwierdzenia udziału w warsztacie na 5 dni przed datą jego realizacji. Udział w Dniu Otwartym jest bezpłatny.