Marzec 20, 2018 5:47 pm

Wystartowaliśmy z drugą edycją badania „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”

Podobnie jak w ubiegłym roku i w tym roku w badaniu wezmą udział pracownicy oraz kadra zarządzająca dużych i średnich przedsiębiorstw. Będziemy badać sześć obszarów: sen i odpoczywanie, odżywianie, ruch, emocje, umysł, poczucie sensu. Każdy z tych obszarów wpływa na nasz poziom energii do działania i efektywność pracy.

Organizacje biorące udział w badaniu otrzymają audyt „poziomu energii” pracowników, czyli ich umiejętności efektywnego angażowania się w pracę. Dowiedzą się też, jak wprowadzać usprawnienia pomagające zwiększać efektywność pracy. Interesujące może okazać się porównanie wyników firm, które w zeszłym roku – zaalarmowane sytuacją – dokonały zmian w organizacji i stylu pracy. Dodatkową nowością będzie autorska typologia pracowników opracowana przez zespół naszych ekspertów.

Jaki jest poziom energii pracowników firm w Polsce? Przekonamy się pod już przed wakacjami, wówczas opracowany będzie raport z wynikami badania.

Tegoroczne badanie „Praca, Moc, Energia w polskich firmach” realizujemy realizuje we współpracy z Aon Hewitt, Kinnarps Polska, Daily Fruits, Benefit Systems, Uniwersytetem Łódzkim oraz Akademią Leona Koźmińskiego.

Można jeszcze zgłosić firmę do udziału w badaniu – do czego gorąco zachęcamy! Kontakt: hello@humanpower.pl , tel. +48 571 426 600.