Wrzesień 25, 2017 12:08 pm

Zapraszamy na Konferencję „Modern Employer”!

Jest nam niezwykle zaprosić Państwa na konferencję Aon Hewitt „Modern Employer”, podczas której będziemy mieli możliwość podzielić się naszym know how w obszarze tworzenia energetycznych organizacji w ramach wystąpienia: PRACA, MOC, ENERGIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Jak ją skutecznie uwolnić w swojej organizacji?”.  Celem wydarzenia jest pokazanie, jak zapewnić firmom nowe korzyści poprzez wykorzystanie technologii, danych oraz innowacji w miejscu pracy. Podczas spotkania będzie można także porozmawiać z prelegentami, w tym z naszym ekspertem – Małgorzatą Czernecką.

O FORUM MODERN EMPLOYER

Rosnące oczekiwania pracowników oraz większe tempo prowadzenia biznesu sprawiają, że pracodawcy są zmuszeni całkowicie zmienić podejście do utrzymania zaangażowania pracownika oraz poznać jego doświadczenie z firmą. Przyjazne miejsce pracy to synonim innowacyjności, ale też normalności. Przestarzałe rozwiązania, nieintuicyjne narzędzia, niejasne reguły – żegnajcie!
Podczas Modern Employer prelegenci podzielą się swoim swoją wiedzą na temat tego, jak wykorzystanie technologii, danych oraz innowacji w miejscu pracy zmienia dotychczasowy, ustalony porządek. W trakcie wydarzenia będzie można zobaczyć, jak będzie  wyglądać miejsce pracy przyszłości!

Podczas spotkania uczestnicy forum będą mieli okazję porozmawiać z praktykami, zapoznać się z najlepszymi benchmarkami oraz inspiracjami płynącymi od najlepszych pracodawców – laureatów Aon Best Employers 2017.