Wrzesień 1, 2017 1:45 pm

Zapraszamy na spotkania „Organizacje pełne energii” w Gdyni, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy cykl, kameralnych spotkań „Organizacje pełne energii” w czterech miastach Polski:

GDYNI – 22.09.2017r. Miejsce: Showroom firmy Kinnarps Polska, Łużycka Office Park ul. Łużycka 6, 81-537 Gdynia
KRAKOWIE – 02.10.2017r. Miejsce: Showroom firmy Kinnarps Polska, Centrum Kongresowe ICE, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
ŁODZI – 04.10.2017r. Miejsce: Siedziba firmy Comarch, ul. Stefana Jaracza 76/78, 90-251 Łódź
WROCŁAWIU – 06.10.2017r. Miejsce: Showroom firmy Kinnarps Polska ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

W trakcie spotkań podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie: jak tworzyć nowoczesne, pełne energii organizacje? Inspiracją do otworzenia dyskusji w tym obszarze są najnowsze wyniki badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”, jakie zrealizowaliśmy w tym roku w partnerstwie z firmą Aon Hewitt, Kinnarps Polska, Grupą Pracuj oraz Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami.

Wyniki badania w naturalny sposób rodzą pytanie: czy sposób, w jaki funkcjonuje większość pracowników i menadżerów jest adekwatny do wymogów, jakie stawia przed nimi rzeczywistość? Na ile organizacje wspierają efektywność pracy swoich zespołów, a na ile je sabotują? Być może po raz pierwszy w naszej historii dochodzimy do punktu, w którym zarządzanie energią pracowników i tworzenie energetycznych, nowoczesnych miejsc pracy, może okazać się jedną z niewielu skutecznych alternatyw, jakie mamy do dyspozycji w świecie bezlitośnie rosnących wymagań.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania staną się dla Państwa nie tylko cennym źródłem wiedzy i inspiracji, ale również miejscem wymiany doświadczeń we wprowadzeniu pozytywnych zmian w stylu pracy swoich organizacji. Wierzymy, że zarówno w pracownikach, jak i menedżerach tkwi ogromny potencjał, który – jak pokazują wyniki badania – pozostaje w dalszym ciągu do uwolnienia.
Udział w organizowanych przez nas spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ
Aby zapisać się na jedno ze spotkań należy kliknąć TUTAJ