RAPORT ENERGY MASTER JUŻ DOSTĘPNY!

Jesteście ciekawi, jakie typy pracowników i liderów możemy wyróżnić pod względem poziomu energii, efektywności i stylu pracy? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym raporcie z badania „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”. Dowiecie się, kim jest Spełniony Maksymalista, dlaczego Lider na Pełnej Petardzie jest efektywny i czego nie robi Wypalony Rutyniarz.


Raport „ENERGY MASTER. Jak pracownicy i liderzy zarządzają swoją energią w pracy?” w całości poświęciliśmy zaprezentowaniu naszej autorskiej typologii pracowników i liderów. Z raportu dowiecie się:

  • //co robi Spełniony Maksymalista na co dzień, że osiąga najwyższy poziom efektywności ze wszystkich przebadanych grup?
  • //ile ruchu i regeneracji zażywa Zadbany Pracuś i co go różni od Spełnionego Maksymalisty?
  • //jakie błędy w zarządzaniu energią popełnia Rzemieślnik Bez Wigoru?
  • //jakich emocji doświadcza w pracy Wypalony Rutyniarz?
  • //jak jest sekret działania Liderów Na Pełnej Petardzie?
  • //dlaczego Lider Na Oparach ma najniższy poziom efektywności?
  • //na ile Lider Bez Szału utrzymuje balans między życiem zawodowym a prywatnym?

Raport ENERGY MASTER jest kompleksowym źródłem wiedzy na temat stylu pracy jaki dominuje w polskich firmach oraz czynników, które mają wpływ na skuteczność i efektywność nie tylko jednostek, ale i całych organizacji. Zachęcamy do lektury wszystkich, którzy poszukują inspiracji do działań w obszarze zarządzania energią , wellbeingu, czy zdrowia pracowników. Wierzymy, że zapoznanie się z wynikami badań „Praca, moc, energia w polskich firmach” może być pierwszym krokiem w kierunku tworzenia nowoczesnych, energetycznych i motywujących miejsc pracy.

Wszystkie raporty udostępniamy na naszej stronie bezpłatnie.

Badanie „Praca, Moc, Energia w polskich firmach” zostało zrealizowane przez Human Power metodą CAWI (Computer Assisted Web Interwiew). Ankieta była dystrybuowana wśród pracowników dużych przedsiębiorstw w Polsce oraz próby wybranej losowo. W badaniu wzięło udział łącznie 2213 osób, zarówno przedstawicieli kadry kierowniczej jak i pracowników na innych stanowiskach.

Pobierz bezpłatny raport

JUŻ TERAZ ZGŁOŚ SWOJĄ ORGANIZACJĘ DO NOWEJ EDYCJI BADANIA! SPRAWDŹ KORZYŚCI.

Co otrzymuje organizacja?

LISTĘ czynników, mających pozytywny wpływ na poziom energii pracowników.

ANALIZĘ przyczyn, mających wpływ na spadki efektywności pracy swoich zespołów.

UNIKALNĄ WIEDZĘ o biomedycznych czynnikach, mających bezpośredni wpływ na poziom efektywności i zaangażowania oraz jakość pracy.

ZBIÓR PRAKTYCZNYCH ZASAD, w obszarze m.in. snu, odpoczywania, odżywiania, ruchu, emocji, organizacji pracy etc., dzięki którym firma zwiększy poziom efektywności działania swoich managerów i pracowników.

WIELE CENNYCH REKOMENDACJI SPECJALISTÓW na temat niskobudżetowych i szybkich do wdrożenia rozwiązań, które podniosą świadomość i wiedzę pracowników w obszarze zwiększania poziomu ich własnej efektywności w miejscu pracy.

WSPARCIE DORADCZE we wdrażaniu rozwiązań optymalizujących poziom efektywności pracowników.