Luty 27, 2018 5:37 pm

Dwóch nowych partnerów badania „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”

Tegoroczną edycję badania wspiera grupa partnerów, którzy już w ubiegłym roku przekonali się do współpracy z nami. Są to firmy: Aon Hewitt Polska i Kinnarps Polska oraz Uniwersytet Łódzki. Dołączyli do nas również dwaj nowi partnerzy: firma Daily Fruits oraz Akademia im. Leona Koźmińskiego.

DAILY FRUITS to polski lider w dostawach owoców do biur. Firma działa od 7 lat, dostarczając zdrowe przekąski do ponad 1200 firm. Współpracuje z większością firm, które co roku zyskują miano najlepszych pracodawców w Polsce. Owoce pakowane są do estetycznych skrzyneczek i dostarczone bezpośrednio do firmowej kuchni. Jako firmy promującej zbilansowane posiłki, nie mogło jej zabraknąć wśród partnerów naszego badania.

AKADEMIA IM. LEONA KOŹMIŃSKIEGO jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, a także studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, w tym programy MBA, oraz studia doktoranckie. To właśnie studenci programów MBA, czyli kadra zarządzająca wiodących firm, wzięli udział w badaniu „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy”, a także tygodnik „WPROST”.

Wciąż jeszcze można zgłaszać się do tegorocznej edycji badania „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”. Zainteresowanych zbadaniem poziomu energii pracowników i liderów w organizacji zapraszamy do kontaktu przez hello@humanpowe.pl. Raport z badania opublikowany zostanie już przed wakacjami!