Marzec 1, 2018 5:41 pm

BENEFIT SYSTEMS został partnerem naszego badania!

Do grona partnerów badania poziomu energii pracowników dołączyła firma, która za swój cel uznaje lepsze samopoczucie po pracy i endorfiny. Benefit Systems to prawdziwi pasjonaci – od kilkunastu lat tworzą programy dla tych, którzy chcą być aktywni i w pełni korzystać z życia. To wszystko dlatego, że aktywny i zdrowy tryb życia najlepiej motywuje pracowników do działania.

Podobne wnioski płyną z naszego raportu „Praca, Moc, Energia w polskich firmach”, dlatego Benefit Systems jest naturalnym partnerem do współpracy.

Spółka Benefit Systems działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych. W 2017 roku łączna liczba Kart MultiSport przekroczyła 900 tysięcy sztuk, w tym ponad 100 tys. na rynkach zagranicznych.