Listopad 5, 2018 6:13 pm

Dzień otwarty Human Power!

Raz w roku organizujemy niezwykłe wydarzenie – Dzień Otwarty Human Power dla naszych potencjalnych Klientów. Wydarzenie ma charakter bezpłatnego, bardzo merytorycznego i jednocześnie kameralnego warsztatu.

JAKI JEST PROGRAM WARSZTATU?

Podczas  7-godzinnego warsztatu, pokażemy fragment jednego z naszych flagowych programów zarządzania własną energią – „Body Power – energia fizyczna” oraz opowiemy o najnowszych trendach w obszarze zarządzania energią i wellbeingiem w Polsce i na świecie. W pierwszej części warsztatu będziemy mówić o tym, jak nasze ciało wytwarza energię do działania, jak utrzymywać wysoką efektywność w ciągu dnia oraz co dokładnie oznacza praca w zgodnie z własną biologią. W drugiej części warsztatu, wspólnie z uczestnikami, przejdziemy przez proces projektowania efektywnych programów i projektów zarządzania energią  pracowników – od wskaźników, po argumenty dla Zarządu. To będzie mocno merytoryczne wydarzenie.

KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT?

Warsztat zaplanowany jest na 15 listopada 2018r (od godz. 9.00 do 16.00) w I-VIEW w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 9. Warsztat realizowany jest w formule bezpłatnego Dnia Otwartego. Zapewniamy dużo wiedzy merytorycznej od trzech ekspertów, porad, wskazówek i najnowszych wyników badań – do wykorzystania nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim w organizacji. Jeśli jesteście Państwo ciekawi jak pracujemy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego na adres: hello@humanpower.pl