Maj 28, 2015 6:14 pm

Szkolenie z zarządzania energią dla P&G

Za nami pierwszy warsztat z zarządzania własną energią „BODY POWER – energia z ciała”, który zrealizowaliśmy dla niesamowitych managerek z P&G. Podczas warsztatu rozmawialiśmy o tym, jak nowe technologie zwiększają z roku na rok tempo naszej pracy – jak listy zadań wydłużają się, a deadline’y skracają. Pracowaliśmy nad efektywnymi technikami radzenia sobie w sytuacjach, kiedy nie mamy fizycznej możliwości wykonania wszystkich zadań w terminie.

Mówiliśmy o tym jak wykorzystywać i używać stresu na co dzień, jak się regenerować w ciągu dnia, aby zapobiegać ogromnemu zmęczeniu i frustracji, które zmniejszają naszą motywację do pracy. Dzieliliśmy się wiedzą, inspiracjami i doświadczeniami o tym jak się prawidłowo odżywiać, spać i trenować. Mówiliśmy o neurobiologii i psychosomatyce.

Wysoki poziom energii, który towarzyszył nam od pierwszych do ostatnich minut spotkania, w pięknych wnętrzach Tabaco Hotel, sprawiły, że dzień 28 maja 2015 roku zapisze się niezwykle pozytywnie w naszej pamięci. Dziękujemy!