Maj 5, 2018 5:07 pm

Sukces wymaga energii – zapraszamy na konferencję na Uniwersytecie Łódzkim!

11 maja 2018 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, podczas czwartej już edycji konferencji Creative Vibes, ekspert Human Power, Małgorzata Czernecka, opowie o wpływie zarządzania własną energią na rozwój ścieżki kariery.

Dzisiejszy rynek pracy stawia wiele wyzwań, od kandydatów wymaga się elastyczności, mobilności i innowacyjności. Kreatywność staje się więc niezbędnym narzędziem rozwoju ścieżki kariery. Dotyczy to zarówno wyborów zawodowych studentów i absolwentów, preferowanych obecnie modeli kariery, jak i podejścia pracodawców do rozwoju zawodowego pracowników.

Konferencja Creative Vibes – Kreatywność w rozwoju ścieżki kariery, skierowana jest do środowiska akademickiego oraz praktyków. Na preferencyjnych warunkach zapraszani są również studenci zainteresowani świadomym zarządzaniem swoją karierą zawodową.

Podczas swojego wystąpienia nasz ekspert Małgorzata Czernecka opowie, czym jest zarządzanie energią i jakie ma znaczenie w osiąganiu sukcesów w karierze zawodowej, przeprowadzi mały audyt energetyczny z uczestnikami konferencji, dzięki któremu dowiedzą się, jak zarządzają swoją energią i czym różnią się od managerów i liderów dużych organizacji oraz przedstawi 11 czynników, które mają kluczowy wpływ na nasz poziom skuteczności i efektywności działania.

Program i zapisy znajdują się TUTAJ.