Czerwiec 20, 2018 5:00 pm

JUŻ JEST. RAPORT MENTAL MASTER 2018!

Już dziś oddajemy w Wasze ręce najnowsze wyniki badania dotyczące stylu pracy polskich pracowników „Praca, moc, energia w polskich firmach. Sześć obszarów, które wpływają na efektywność organizacji”.

Raport „Mental Master” stanowi I część publikacji nowych wyników badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”. Tegoroczne wydanie w całości poświęciliśmy energii umysłowej oraz czynnikom, które mają na nią największy wpływ. Opracowany przez nas materiał diagnozuje sposób zarządzania energią mentalną i potencjałem własnym pracowników dużych firm. Jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat stylu ich pracy oraz czynników, które mają wpływ na skuteczność i efektywność nie tylko jednostek, ale i całych organizacji. Stanowi ciekawą inspirację dla wszystkich firm, które planują lub już wdrażają programy w obszarze zdrowia, well-beingu czy zarządzania energią pracowników. A już we wrześniu opublikujemy typologię pracowników pokazującą, jak zarządzają swoją własną energią.

Pełną wersję raportu można pobrać z naszej strony: https://humanpower.pl/raport2018/

Partnerzy badania: Aon, Kinnarps Polska, Brain Embassy, Benefit Systems, Daily Fruits, Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Łódzki.