Czerwiec 17, 2019 11:02 pm

Nowy Raport AgePOWER już dostępny!

3…2…1  START! Przedstawiamy najnowszy raport AgePOWER!

Jesteście ciekawi jaki poziom energii witalnej i efektywności mają pracownicy w różnym wieku?

Jak można wspierać produktywność poszczególnych grup wiekowych?

Gdzie kryje się prawdziwa moc dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków i pięćdziesięciolatków?

Jakie obszary wymagają szczególnego wsparcia przez organizacje?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym najnowszym raporcie. Tegoroczne wydanie w całości poświęciliśmy energii pracowników w różnym wieku oraz czynnikom, które mają na nią największy wpływ.

Demografia rynku pracy zmienia się nieubłagalnie:

‼️ Między 2015 rokiem a 2020 r. ubędzie niespełna milion osób w wieku 18-44 lat (czyli najbardziej pożądanych pracowników przez pracodawców). Do roku 2025 r. ta grupa zmniejszy się o ponad milion.

‼️ Przybywać będzie pracowników w wieku tzw. niemobilnym (od 45 lat do osiągnięcia wieku emerytalnego) – według prognoz GUS w 2025 r. w tej grupie będzie ponad 10 mln osób.

Sukces wymaga wysokiej energii ⚡️. Jak ją utrzymać, wzbudzać, kultywować i budować w różnych grupach wiekowych pracowników dowiesz się z naszego raportu.

Raport AgePOWER to publikacja, w której po raz pierwszy patrzymy na zagadnienia związane z zarządzaniem własną energią, wellbeingiem oraz produktywnością pracowników z perspektywy ich wieku. Zmiany demograficzne zachodzące na rynku pracy powodują, że mamy coraz bardziej zróżnicowanych pracowników w zakresie potrzeb i stylów działania. Raport ten z unikatowej perspektywy pokazuje pracowników dużych firm – przybliża ich sposób funkcjonowania, przez pryzmat momentu życiowego w jakim się znajdują. Zachęcamy do lektury wszystkich, którzy poszukują mądrej inspiracji do działań w obszarze zarządzania energią, wellbeingu, czy zdrowia pracowników.

Kliknij AGEPower i zapoznaj się z treścią naszego raportu! Naprawdę warto!

Partnerzy badania: Edenred, Kinnarps, JLL

Tags: , , , , , , ,